Za pravilno delovanje te strani mora biti javascript omogo─Źen.

Trgovine z micelijem

Štajerska in Prekmurje Notranjska Gorenjska Dolenjska Primorska

NOTRANJSKA

Kalia, Ljubljana

Dolenjska c. 242
1000 Ljubljana
tel: 01/475 93 06
e-mail: ljubljana@kalia.si
www.kalia.si

Kalia, Ljubljana BTC

Šmartinska c. 152
1000 Ljubljana
tel: 01/810 1122
e-mail: ljubljana-btc@kalia.si
www.kalia.si

Kalia, Ilirska Bistrica

Vojkov drevored 28
6250 Ilirska Bistrica
tel: 05/850 1504
e-mail: ilirskabistrica@kalia.si
www.kalia.si

Kalia, Vrhnika

Robova 6
1360 Vrhnika
tel: 01/810 1125
e-mail: vrhnika@kalia.si
www.kalia.si

Vrtni center Arboretum VOL─îJI POTOK

Vol─Źji potok 3
1235 Radomlje
tel: 01/839 4533
e-mail: info@arboretum.si
www.arboretum-vp.si

DOLENJSKA

Kalia, ─îrnomelj

Cona Majer 9
8340 ─îrnomelj
tel: 07/306 1444
e-mail: crnomelj@kalia.si
www.kalia.si

Kalia, Metlika

Cesta 15. brigade 1
8330 Metlika
tel: 07/870 1712
e-mail: metlika@kalia.si
www.kalia.si

Kalia, Novo Mesto

Velika Bu─Źna vas 3b
8000 Novo Mesto
tel: 07/870 17070
e-mail: novomesto@kalia.si
www.kalia.si

GORENJSKA

Kalia, Jesenice

Mercator, Spodnji Plav┼ż 5
4270 Jesenice
tel: 04/840 1402
e-mail: jesenice@kalia.si
www.kalia.si

Kalia, Kamnik

Mercator, Kovinarska c. 36
1241 Kamnik
tel: 01/810 1126
e-mail: kamnik@kalia.si
www.kalia.si

Kalia, Kranj

Zlato polje, Bleiweisova 29
4000 Kranj
tel: 04/84 01 412
e-mail: kranj@kalia.si
www.kalia.si

Doma─Źija, Ivanka Peternel s.p.

Globoko 2a
4240 Radovljica
tel: 04/530 9494
e-mail: domacija@siol.net
www.domacija.si

Biotehniški Center Naklo- Trgovina Pod kozolcem

Strahinj 99
4202 Naklo
tel: 041 499 935
e-mail: trgovinabc@gmail.com

Kmetijska zadruga Bled

Za ┼żago 1A,
4260 Bled
tel: 04/575 0516
e-mail: trgovina@gozd-bled.si
www.gozd-bled.si

Trgovina Trgos

Alpska 62
4248 Lesce
tel: 04/531 7215
e-mail: trgos@siol.net
www.trgos.si

ŠTAJERKSA

Kalia, Celje

Kidri─Źeva 3
3000 Celje
tel: 03/491 7540
e-mail: celje@kalia.si
www.kalia.si

Kalia, Maribor

Tr┼ża┼íka 35
2000 Maribor
tel: 02/820 1672
e-mail: maribor@kalia.si
www.kalia.si

Kalia, Maribor Tr┼żnica

Vodnikov trg 5 (Tr┼żnica)
2000 Maribor
tel: 02/229 1209
e-mail: maribor-trznica@kalia.si
www.kalia.si

Kalia, Ptuj

Ormoška 5
2250 Ptuj
tel: 02/820 1669
e-mail: ptuj@kalia.si
www.kalia.si

Kalia, Slovenska Bistrica

┼Żolgarjeva 4
2310 Slovenska Bistrica
tel: 02/818 1960
e-mail: slovenskabistrica@kalia.si
www.kalia.si

Kalia, Slovenske Konjice

Liptovska 8
3210 Slovenske Konjice
tel: 03/830 1800
e-mail: slovenskekonjice@kalia.si
www.kalia.si

Kalia, Velenje

Celjska c. 4
3320 Velenje
tel: 03/777 9569
e-mail: velenje@kalia.si
www.kalia.si

Kalia, Beltinci

Gregor─Źi─Źeva 2
9231 Beltinci
tel: 02/820 1655
e-mail: beltinci@kalia.si
www.kalia.si

Kalia, Lendava

Kolodvorska 72
9220 Lendava
tel: 02/820 1616
e-mail: lendava@kalia.si
www.kalia.si

Kalia, Murska Sobota

Tišinska 29e
8330 Murska Sobota
tel: 02/820 16 61
e-mail: murskasobota@kalia.si
www.kalia.si

Kalia, Murska Sobota

Obrtna ulica 2
8330 Murska Sobota
tel: 02/820 1657
e-mail: murskasobota-obrtna@kalia.si
www.kalia.si

Kalia, Slovenj Gradec

Ronkova ul. 4a
2380 Slovenj Gradec
tel: 02/820 1653
e-mail: slovenjgradec@kalia.si
www.kalia.si

PRIMORSKA

Kalia, Ajdov┼í─Źina

Goriška cesta 64
5270 Ajdov┼í─Źina
tel: 05/850 1506
e-mail: ajdovscina@kalia.si
www.kalia.si

Kalia, Nova Gorica

Industrijska c. 6
5000 Nova Gorica
tel: 05/850 1500
e-mail: novagorica@kalia.si
www.kalia.si

Kalia, Šempeter pri Gorici

Vrtojbenska 73
5290 Šempeter pri Gorico
tel: 05/850 1502
e-mail: sempeter@kalia.si
www.kalia.si